“Я не буду мовчати, я буду діяти…”: скандальна телеведуча Сніжана Єгорова записала відеозвернення до Зеленського… Видео

29

 

Відома телеведуча Сніжана Єгорова записала відеозвернення до президентів України, в тому числі й до Володимира Зеленського. Відповідний ролик вона опублікувала у своєму особистому Facebook.

Як пише “Цинічний Львів” про це передає Politeka.net.

Телеведуча зізналася, що їй і її дітям почали надходити погрози після останнього інтерв’ю.

“Я не кажу про ті образи, які звучать на мою адресу. Я все-таки доросла людина і звикла, як публічна особистість, чути на свою адресу різноманітні речі. Я вас не боюся. Я відповідаю за кожне своє слово, я не буду виправдовуватися, але я і не буду мовчати. Я буду діяти виключно в рамках закону, коли як мати захищала права моїх дітей в юридичному полі, а також змінила законодавство у сфері сімейного права”, – заявила Єгорова у відеозверненні.

Вона також заявила, що Володимир Зеленський здійснив “унікальну дію”, яку адекватні люди оцінюють як треба.

“Вам довірили свої життя і надії 73% громадян нашої країни, а ви плюнули людям в душу і стали таким же, як і всі… Люди хотіли припинити війну, бандитизм, тероризм, коли з країни виїхала величезна кількість людей… Коли люди не можуть отримати доступ до освіти, останній оплот нашої науки Борис Патон помер кілька днів тому. Я думаю, що останні дні життя його оберігали від тієї інформації, яка витає в повітрі…”,- продовжила скандальна телеведуча.

Нагадаємо, що нещодавно Сніжана Єгорова знову зробила шокуючу заяву, у якій зневажила новітніх українських героїв.