Журналісти викрили найкривавіший фейк Порошенко про Зеленського. Відео

Члени злочинного угрупування підозрюваного в воєнних злочинах олігарха Петра Порошенко звинувачують Президента України Володимира Зеленського в тому, що він буцімто не врятував морпіха, який буцімто був поранений і тиждень вмирав на полі боя.

Насправді це черговий кривавий фейк і військові особисто підтвердили, що морпіх загинув відразу, а воплі про те, що Зеленський буцімто не віддав наказ врятувати морпіха – це пряма диверсія проти України та українських військових.

Про це на всю країну заявили відразу декілька свідків з місця події.

В цей же час військові вирішили нагадати про справжню зраду і трагедію, яку члени режиму Порошенко намагаються приховати і не згадувати про це.

Іловайський котел.

За тиждень більше 1300 наших військових і добровольців згоріли на полі боя чекаючи допомоги від керівництва держави на чолі з “хетьманом” Порошенко.

В цей же час хетьман Порошенко з Турчиновим були зайняті підготовкою до псевдопараду в стилі комсомольскої України і брехали цілому світу, що котла в Іловайську немає!

Найцинічнішим в цій ситуації є те, що під час Іловайського котла Порошенко займався своїми офшорами і про це журналісти зняли десятки фільмів.

Ось один із них:

А ось свідок справжньої зради. Він бажає, щоб Порошенко згорів у пеклі за брехню і зраду, яка забрала більше 1300 життів. Більше 10.000 поранених всього за тиждень!

Фейки фабрики тролів Порошенко стають все більш кривавими та абсурдними.

Вони думають, що громадяни України тупе стадо баранів і вже не памятають криваві події на майдані, в результаті чого Порошенко захопив владу. Вони думають, що українці не памятають про Іловайськ і Дебальцево, про моряків яких загнали в полон, про корупцію неймовірних масштабів, про Свинарчуків та мародерство і саме тому створюються такі дешеві фейки про Зеленського.

Порошенко марить владою і в нього ще є надії пустити кров сотні українців для захоплення влади…

Будем вдячні за репост!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь