Шлях України до ЄС: десятки тисяч вбитих, 3 мільойна пенсіонерів загинуло, 70% українців на межі бідності, кредити під найвижчі відсотки на континенті

Пройшло 6 років з того часу, як на майдані пролилась перша кров і політики заговорили про те, що Україна йде до ЄС і НАТО. Сам ЄС про це не знав, але на майдані саме так заявляли:

Через 6 років стало очевидним, що Україна ніколи не стане повноцінним членом ЄС по цілому ряду причин і війна на сході України це далеко не перша причина.

Блогери та журналісти проаналізували 6 останніх років України і з жахом усвідомили, що ще 6 років в режимі “ЄС” Україна не витримає. Почнуться громадянські протистояння на рівні сіл, міст та областей. Причина банальна – голод та кримінальні розбірки за ресурси.

За 6 останніх років одна з найбільших країн на континенті стала найбіднішою країною на рівні з африканськими племінними державами.

За 6 років Україна набрала кредитів більше ніж на 90 мільярдів долларів під шалені відсотки. Щоб повернути ці гроші, в нинішніх реаліях, треба більше 500 років. Зазначим, що велику частину кредитів покрали чиновники на чолі з Порошенко.

За 6 років Україна стала не просто залежною від іноземних держав, країна знаходиться під тотальним зовнішнім управлінням. Суверенітет та незалежність це фікція, яка просто записана в Конституції.

В Україні найвижчі ціни на продукти харчування та комунальні послуги серед усіх країн Європейського континенту.

В Україні найнижчі доходи на одну сім’ю серед усіх країн Європейського континенту, при цьому Україна найбагатша країна континенту по природнім ресурсам.

За 6 останніх років загинуло більше 3 мільйонів людей старше 60 років. Це в 8 разів більше чим за аналогічний період 2008-2014 роки.

За 6 останніх років було вбито більше 30.000 українців з обох сторін. Це наймасштабніші втрати України з часів 2 світової війни.

Більше 12 мільйонів українців працюють чорноробочими на заробітках в країнах ЄС. Серед них 60% людей з вищою освітою.

За 6 останніх років збанкрутували абсолютно всі державні підприємства.

Українська медецина заняла 987 місце в світі на рівні з Сомалі, Лесото і КНДР.

Українська влада (усі гілки влади) визнана найкорумпованішою на континенті і входить в ТОП 10 найкорумпованіших на планеті Земля.

Українські чиновники входять в ТОП 10 найбагатших чиновників Землі, при тому, що країна знаходиться на межі свого існування.

Більше 90% громадян України впевнені, що Україна зникне з карти світу протягом 5 років, якщо курс держави не буде змінений.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь